Oferty Pracy

RespiCare jest wiodącą firmą specjalizującą się w dystrybucji produktów medycznych takich jak systemy do diagnostyki i leczenia chrapania oraz zaburzeń oddychania w czasie snu, systemy do badań Polisomnografii, aparatów typu CPAP / auto CPAP/ biLevel / biPAP, masek nosowych i twarzowych oraz aparatów do nieinwazyjnej wentylacji płuc.

Zapewniamy pełną obsługę klientów w zakresie konsultacji medyczno – diagnostycznych, technicznych, sprzedaży, instalacji, szkoleń, serwisu i unowocześniania systemów medycznych. Poszukuje:

1) Specjalista ds sprzedaży / doradca klienta

Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds sprzedaży / doradca klienta / obsługa sklepu internetowego.

OPIS STANOWISKA / OBOWIĄZKI obsługa klienta/pacjenta, doradztwo, finalizacja zamówień, prowadzenie telefonicznej oraz mailowej obsługi klienta, wystawianie dokumentów handlowych.

WYMAGANIA minimum średnie wykształcenie obsługa komputera oraz urządzeń biurowych odpowiedzialność, sumienność, punktualność, zaangażowanie, mile widziane doświadczenie w pracy z klientem.

2) Specjalista Przedstawiciel handlowy ds. sprzętu medycznego

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktu z istniejącymi
  • realizacja określonych i zatwierdzonych przez bezpośredniego przełożonego działań marketingowych i promocyjnych
  • obsługa posprzedażowa (instalacja urządzeń u klienta i szkolenie personelu)
  • promowanie marki
  • przeprowadzanie prezentacji, wykładów, szkoleń
  • budowanie i utrzymywanie relacji z placówkami medycznymi

Obszarem działania jest cała Polska.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne w kierunku elektroniki, inżynierii biomedycznej czy aparatury medycznej
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z klientami
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • współuczestnictwo w kreowaniu i budowaniu wizerunku firmy
  • system wewnętrznych szkoleń
  • wynagrodzenie uzależnione od sprzedaży
  • ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, tworzonej przez zespół pasjonatów nowoczesnej aparatury medycznej i nowoczesnych rozwiązań dla medycyny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: biuro@respicare.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

3) Pielęgniarka/Pielęgniarka anestezjologiczna / Fizykoterapeuta

Miejsce pracy: Warszawa (Wola) , ul. Leszno 34/36

Zadania:

  • Realizacja świadczeń zgodnie z przyjętymi standardami opieki pielęgniarskiej;
  • Obsługa pacjentów i kadry medycznej w zakresie obsługi oferowanego sprzętu;
  • Wydawanie sprzętu medycznego do wentylacji płuc pacjentów;
  • W dalszym rozwoju firmy pełna obsługa pacjentów w zakresie usług medycznych;

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki;
  • Zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację podczas szkoleń i zrozumienia dokumentów medycznych;
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych;
  • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz  dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy;
  • Elastyczny system zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szeroki zakres samodzielności w wykonywaniu zawodu i zróżnicowane zadania;
  • Stabilne warunki pracy;
  • Dobrze wyposażone stanowisko pracy.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:                                                                                                    „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.